Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Kaczenice

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

179 000 zł2 326 m² 76,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działkę budowlaną o pow. 2326m2 w miejscowości Kaczenice w gm. Nowogród Bobrzański. Działka znajduje się w urokliwym miejscu blisko lasu , przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący, ul. Szklarska

Kunice,Żary(Kaczenice + 25 km)

450 000 zł300 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

Na sprzedaż dom w Żarach- kunicach do remontu. Budynek o powierzchni zabudowy 214 m2, z poddaszem użytkowym, podpiwniczony. W ostatnich latach wymienione pokrycie dachu na blachę. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Zielona Góra

Uczonych,Zielona Góra(Kaczenice + 17 km)

830 000 zł105,22 m² 7 888,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowość nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej lokalizacji standard deweloperski. Więcej informacji pod numerem telefonu   Pomagamy w wyborze korzystnej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Żary

Śródmieście,Żary(Kaczenice + 25 km)

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Bronice, gmina Jasień - 20 km od Żar: nieruchomości powstałe po podziale, wydane warunki zabudowy szybka możliwość rozpoczęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany, ul. Geodetów

Centrum,Zielona Góra(Kaczenice + 17 km)

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   śliczne mieszkanie W nowszym bloku ul. Geodetów Proponujemy przytulne i ustawne jedno pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Zielona Góra

Jędrzychów,Zielona Góra(Kaczenice + 17 km)

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   do wynajęcia pomieszczenie biurowe W ofercie lokal biurowy o powierzchni użytkowej 50m2 składajacy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Żary

Żary(Kaczenice + 25 km)

1 250 000 zł185 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący z potencjałem Żary, działka 850 m Tylko w rko Nieruchomości! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca komfort zamieszkania z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratuszowa

Żary(Kaczenice + 25 km)

270 000 zł46,90 m² 5 756,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe 46,90 m z balkonem ul. Ratuszowa, centrum Żar | cegła | ogrzewanie miejskie | od zaraz zdjęcia dodane wizualizacji jak może wyglądać. Jeśli szukasz mieszkania w centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Szkolna

Bogaczów(Kaczenice + 7 km)

159 000 zł3 000 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bogaczów, gmina Nowogród Bobrzański, działka budowlana 3000 m2, sprzedam, 159 000 zł. Wieś Bogaczów to jedna z ciekawszych propozycji. Proponujemy Wam działkę gdzie powstaje niewielkie osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Leśniów Mały

Leśniów Mały(Kaczenice + 21 km)

298 500 zł1 893 m² 157,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Leśniów Mały, w gminie Czerwieńsk (powiat zielonogórski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Osiedlowa

Tomaszowo(Kaczenice + 23 km)

229 000 zł98 m² 2 336,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Inwestycja tomaszowo żagań Zielona Góra 45 km | Granica z Niemcami 19 km Prosimy o niekontaktowanie się agentów i pośredników nieruchomości. Sprzedaż bezpośrednia dziękujemy za.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kaczenice

Kaczenice,lubuskie

800 zł1 435 m² 0,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do wynajęcia działka budowlana o powierzchni 1435 m2 usytuowana na skraju lasu zlokalizowana w miejscowości Kaczenice- gmina Nowogród Bobrzański. Na działce znajduje się domek letniskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kaczenice

Kaczenice,lubuskie

55 000 zł1 430 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy! działka o pow. 1430 m2, położona w malowniczej miejscowości Kaczenice oddalonej 20 km od Zielonej Góry i 8 km od Nowogrodu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij