Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na wynajem Kaczenice - Oferty wynajmu działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna, Nowy Kisielin

Nowy Kisielin,Zielona Góra(Kaczenice + 17 km)

750 zł7 600 m² 0,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka rolna położona w Nowym Kisielinie. Działka o powierzchni 7 600 m2. Na działce znajduje się studnia głębinowa ze zbiornikiem ok. 5 000l wody. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wilkanowo

Wilkanowo(Kaczenice + 13 km)

1 000 zł920 m² 1,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Posiadamy do wynajęcia działkę w Wilkanowie. Działka jest ogrodzona betonowym ogrodzeniem i posiada dużą metalową bramę wjazdową. Działka idealna na składowanie. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Mirocin Dolny

Mirocin Dolny(Kaczenice + 15 km)

2 000 zł4 007 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do wynajęcia działkę o powierzchni 4007m2 zlokalizowaną w Mirocinie Dolnym. Działka z potencjałem- ma bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej oraz sąsiaduje z marketem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Droszków

Droszków(Kaczenice + 26 km)

8 335 zł25 341 m² 0,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiamy wyjątkową okazję inwestycyjną w malowniczej miejscowości Droszków, gmina Zabór - teren o ogromnym potencjale, dostępny na wynajem lub dzierżawę! Ta atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Zielona Góra

Nowy Kisielin,Zielona Góra(Kaczenice + 17 km)

950 zł13 500 m² 0,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do wynajęcia działka rolna położona w Nowym Kisielinie. Działka o powierzchni 13 500 m2. W najbliższym sąsiedztwie sady i działki rolne. Istnieje możliwość wynajęcia również.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Wilkowo

Wilkowo(Kaczenice + 49 km)

8 500 zł4 208 m² 2,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu oddanie w najem grunt zlokalizowaną w miejscowości Wilkowo , gm. Świebodzin, w woj. lubuskim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Żary

Śródmieście,Żary(Kaczenice + 25 km)

2 000 zł622 m² 3,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na wynajem atrakcyjną działkę położoną przy dużym natężeniu ruchu w dobrze skomunikowanej części Żar o pow. 622 m2 w cenie 2 tys. Niedaleko nieruchomości są wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Gronów

Gronów(Kaczenice + 20 km)

7 200 zł3 600 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu idealne miejsce na powierzchnie magazynowe z dostępem do toru. Do wynajęcia teren o pow. 3600,00 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Dekoracyjna

Zielona Góra(Kaczenice + 17 km)

12 000 zł7 488 m² 1,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia działka o powierzchni 7488 m2 zlokalizowana w okolicy ulicy Dekoracyjnej. Działka posiada dojazd ulicą Lotników z jednej strony ulicą asfaltową z drugiej utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Dworcowa

Krosno Odrzańskie(Kaczenice + 31 km)

5 100 zł2 550 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu utwardzony plac z dostępem do torów od pkp plk, o powierzchni 2550 m mieszczący się na działce nr 302/2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kaczenice

Kaczenice,lubuskie

800 zł1 435 m² 0,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do wynajęcia działka budowlana o powierzchni 1435 m2 usytuowana na skraju lasu zlokalizowana w miejscowości Kaczenice- gmina Nowogród Bobrzański. Na działce znajduje się domek letniskowy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij